Trendikad korterid moodsas luksuses

Avangard on unikaalne üürimajaks ehitatud hoone Tallinna kesklinnas. Tsaariaegne fassaad juhatab majja, mida ilmestavad luksuslikud fuajeed ja funktsionaalsed väikekorterid. Siin kohtuvad investorite ihaldatud kõrge tootlus ning üürniku unistatud suurlinlik stiil.


Asukoht on võti

Avangard asub aadressil Narva maantee 40, kesklinnamelu südames, otse Tallinna Ülikooli vastas. Meelelahutus, kultuur ja Kadrioru pargi rohelus on vaid jalutuskäigu kaugusel. Tänu kesksele asukohale ja väga heale ühendusele nii sadama, lennujaama kui ka vanalinnaga, sobivad Avangardi nutika lahendusega väikekorterid nii pikaajaliseks kui ka lühiajaliseks üürimiseks.

Ajalugu

Avangard on ehitatud 20. sajandi alguses - ajal, mil Tallinna tunti Revali nime all. Ajaloolise ja uhke hoone omanikuks oli omal ajal krahvinna Maria Stenbock. Uhkes hoones elasid Tallinna jõukamad elanikud - aadlikud, ärimehed, pankurid, töösturid. Kusjuures, ka toona oli tegemist just üürimajaga

Juba 2018. aasta sügisest alates on tsaariaegne hiilgus taastatud. Elegantne fuajee on restaureeritud ning majas on kõrgete lagedega stiilsed loftid ja väikekorterid.

Avangardi luksuslikud lisad

  • Avangardis on elanike kasutuses privaatne jõusaal, sisemine jalgrattaparkla ja pesumasinaruum.
  • Maja 5.korrusel asub üldkasutatav terrass kõigile elanikele.
  • Hoone üldalad on kujundatud luksuslikus võtmes.
  • Kõikide korterite ustel on nutiluku valmidus.
  • Kaugloetavad vee- ja elektriarvestid sujuvaks halduseks.